SG-210STF 50.0000ML3
Numărul produsului DigiKey
114-SG-210STF50.0000ML3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
114-SG-210STF50.0000ML3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
114-SG-210STF50.0000ML3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SG-210STF 50.0000ML3
Descriere
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,6V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SG-210STF 50.0000ML3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
2,6mA
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezonator de bază
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,6V