MC-306 32.7680K-A0:ROHS
Numărul produsului DigiKey
SER2407TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER2407CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER2407DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC-306 32.7680K-A0:ROHS
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 35 kOhms 4-SOJ, Pas 5,50mm
Modele EDA/CAD
MC-306 32.7680K-A0:ROHS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
35 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SOJ
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,315" L x 0,126" l (8,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,100" (2,54mm)
Capacitanță sarcină
12,5pF