FA-238V 12.0000MB-K3
Numărul produsului DigiKey
SER3682TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER3682CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER3682DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-238V 12.0000MB-K3
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±50ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FA-238V 12.0000MB-K3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±50ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,028" (0,70mm)
Capacitanță sarcină
10pF