FA-128 40.0000MF10Z-K3
Numărul produsului DigiKey
SER3753TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER3753CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER3753DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-128 40.0000MF10Z-K3
Descriere
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±10ppm Cristal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FA-128 40.0000MF10Z-K3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
40 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
10pF