FA-128 25.0000MF20X-K0
Numărul produsului DigiKey
SER4231TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER4231CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER4231DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-128 25.0000MF20X-K0
Descriere
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz ±10ppm Cristal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FA-128 25.0000MF20X-K0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență
25 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
10pF