FA-128 24.0000MF10Z-W3
Numărul produsului DigiKey
SER3678TR-ND - Bandă și mosor (TR)
SER3678CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SER3678DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FA-128 24.0000MF10Z-W3
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±10ppm Cristal 12pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
FA-128 24.0000MF10Z-W3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,020" (0,50mm)
Capacitanță sarcină
12pF