CLT32-R15 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | CLT32-R15 |
Descriere | FIXED IND 150NH 15.4A 3.3 MOHM |
Termen de livrare standard al producătorului | 22 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 150 nH Ecranat Turnat Inductor 15.4 A 3,3mOhm 4-SMD – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | CLT32-R15 Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 3,3mOhm |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 165°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Material - Miez | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 4-SMD |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD |
Curent - Saturație (Isat) 25,4A | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,106" (2,70mm) |