EPC2012C
Numărul produsului DigiKey
917-1084-2-ND - Bandă și mosor (TR)
917-1084-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
917-1084-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
EPC2012C
Descriere
GANFET N-CH 200V 5A DIE OUTLINE
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 200 V 5A (Ta) – Montare pe suprafață Matriță
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
EPC2012C Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
1.3 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
+6V, -4V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
140 pF @ 100 V
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
200 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
5V
Pachet dispozitiv furnizor
Matriță
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
100mOhm la 3A, 5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA