ED-HMI3010-070C-0832
Numărul produsului DigiKey
4555-ED-HMI3010-070C-0832-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ED-HMI3010-070C-0832
Descriere
RASPBERRY PI 5 7" HMI W/ PI5
Descriere detaliată
Interfață om-mașină (HMI) Ecran tactil 7,0" Culoare
Categorie
Culoare carcasă
Negru
Temperatură de funcționare
-25°C – 60°C
Tensiune - Alimentare
5V c.c.