ECS-MPIL0530-4R7MC
Numărul produsului DigiKey
XC2394TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2394CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2394DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPIL0530-4R7MC
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5A 60 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 5 A Max. 60mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
ECS-MPIL0530-4R7MC Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 60mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
Non-standard
Mărime/Dimensiune
0,216" L x 0,204" l (5,49mm x 5,18mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)