ECS-MPI4040R4-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
XC2336TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2336CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2336DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI4040R4-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 2.9A 67 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat – Inductor 2.9 A 67mOhm 1816 (4540 metric) –
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-4R7-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
67mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
3,9A
Mărime/Dimensiune
0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)