ECS-MPI4040R4-220-R
Numărul produsului DigiKey
XC2325TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2325CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2325DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI4040R4-220-R
Descriere
FIXED IND 22UH 1.3A 316 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
22 µH Ecranat – Inductor 1.3 A 316mOhm 1816 (4540 metric) –
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-220-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
316mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
1,8A
Mărime/Dimensiune
0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)