ECS-MPI4040R4-1R5-R
Numărul produsului DigiKey
XC2324TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2324CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2324DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI4040R4-1R5-R
Descriere
FIXED IND 1.5UH 4.9A 23 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat – Inductor 4.9 A 23mOhm 1816 (4540 metric) –
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R4-1R5-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
23mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,9A
Mărime/Dimensiune
0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,079" (2,00mm)