ECS-MPI4040R3-3R3-R
Numărul produsului DigiKey
XC2333TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2333CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2333DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI4040R3-3R3-R
Descriere
FIXED IND 3.3UH 3A 60 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat – Inductor 3 A 60mOhm 1816 (4540 metric) –
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R3-3R3-R Modele
Rezistență c.c. (DCR)
60mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
6,6A
Mărime/Dimensiune
0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,073" (1,85mm)