ECS-MPI4040R3-3R3-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-MPI4040R3-3R3-R |
Descriere | FIXED IND 3.3UH 3A 60 MOHM SMD |
Referință client | |
Descriere detaliată | 3.3 µH Ecranat – Inductor 3 A 60mOhm 1816 (4540 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-MPI4040R3-3R3-R Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) 60mOhm |
Stare piesă Inactual | Temperatură de funcționare -55°C – 125°C |
Tip – | Frecvență inductanță - Test 100 kHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 1816 (4540 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Pachet dispozitiv furnizor – |
Curent - Saturație (Isat) 6,6A | Mărime/Dimensiune 0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm) |
Ecranare Ecranat | Înălțime - Montat (Max) 0,073" (1,85mm) |