ECS-MPI4040R3-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
XC2332TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2332CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2332DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI4040R3-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 3.4A 48 MOHM SMD
Referință client
Descriere detaliată
2.2 µH Ecranat – Inductor 3.4 A 48mOhm 1816 (4540 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-MPI4040R3-2R2-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
48mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
AEC-Q200
Stare piesă
Inactual
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1816 (4540 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Saturație (Isat)
7,9A
Mărime/Dimensiune
0,175" L x 0,160" l (4,45mm x 4,06mm)
Ecranare
Ecranat
Înălțime - Montat (Max)
0,073" (1,85mm)