ECS-MPI2520R1-1R0-R
Numărul produsului DigiKey
XC2416TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2416CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2416DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI2520R1-1R0-R
Descriere
FIXED IND 1UH 3.7A 42 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 µH Ecranat Turnat Inductor 3.7 A Max. 42mOhm 1008 (2520 metric) –
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-MPI2520R1-1R0-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 42mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
4A
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)