ECS-MPI2520R1-100-R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-MPI2520R1-100-R |
Descriere | FIXED IND 10UH 1.1A 468 MOHM SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 20 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 10 µH Ecranat Turnat Inductor 1.1 A Max. 468mOhm 1008 (2520 metric) – |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-MPI2520R1-100-R Modele |
Categorie | Rezistență c.c. (DCR) Max. 468mOhm |
Prod. | Q la frecvență – |
Serie | Frecvență - Auto-rezonanță – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 105°C |
Tip Turnat | Frecvență inductanță - Test 1 MHz |
Material - Miez – | Caracteristici – |
Inductanță | Tip montare Montare pe suprafață |
Toleranță ±20% | Pachet/cutie 1008 (2520 metric) |
Valoare nominală curent (Amp) | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Curent - Saturație (Isat) 1,2A | Înălțime - Montat (Max) 0,047" (1,20mm) |