ECS-MPI2520R1-100-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
10 µH Ecranat Turnat Inductor 1.1 A Max. 468mOhm 1008 (2520 metric) –