ECS-MPI2520R0-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
XC2413TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2413CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2413DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI2520R0-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 1.4A 288 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 1.4 A Max. 288mOhm 1008 (2520 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 288mOhm
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)