ECS-MPI2520R0-3R3-R
Numărul produsului DigiKey
XC2412TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2412CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2412DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI2520R0-3R3-R
Descriere
FIXED IND 3.3UH 1.6A 228 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.3 µH Ecranat Turnat Inductor 1.6 A Max. 228mOhm 1008 (2520 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 228mOhm
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
1,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)