ECS-MPI2520R0-2R2-R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Laird-Signal Integrity Products
În stoc: 15.590
Fișă de date
2.2 µH Ecranat Turnat Inductor 2.2 A Max. 123,6mOhm 1008 (2520 metric) –
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Numărul produsului DigiKey
XC2411TR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI2520R0-2R2-R
Descriere
FIXED IND 2.2UH 2.2A 123.6 MOHM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 123,6mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,4A
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)