ECS-MPI2520R0-1R5-R
Numărul produsului DigiKey
ECS-MPI2520R0-1R5-R-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-MPI2520R0-1R5-R
Descriere
FIXED IND 1.5UH 2.4A 96 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.5 µH Ecranat Turnat Inductor 2.4 A Max. 96mOhm 1008 (2520 metric) –
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 96mOhm
Prod.
Q la frecvență
Serie
Frecvență - Auto-rezonanță
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip
Turnat
Frecvență inductanță - Test
1 MHz
Material - Miez
Caracteristici
Inductanță
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±20%
Pachet/cutie
1008 (2520 metric)
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
2,6A
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)