ECS-CTP-8.00-30-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-CTP-8.00-30-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-CTP-8.00-30-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-CTP-8.00-30-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-CTP-8.00-30-TR
Descriere
CERAMIC RES 8.00MHZ 30PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz Ceramic Rezonator Condensator încastrat 30 pF ±0,3% 30 Ohms -40°C – 85°C Montare pe suprafață
Categorie
Caracteristici
Condensator încastrat
Producător
ECS Inc.
Capacitanță
30 pF
Serie
Impedanță
30 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Ceramic
Pachet/cutie
3-SMD, Fără derivație
Frecvență
8 MHz
Mărime/Dimensiune
0,236" L x 0,118" l (6,00mm x 3,00mm)
Stabilitate frecvență
±0,3%
Înălțime
0,067" (1,70mm)
Toleranță frecvență
±0,5%