ECS-98.3-20-5PX-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1245TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1245CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1245DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-98.3-20-5PX-TR
Descriere
CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
9.8304 MHz ±30ppm Cristal 20pF 50 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-98.3-20-5PX-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
20pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Frecvență
9.8304 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)