ECS-98.3-20-5PX-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-98.3-20-5PX-TR |
Descriere | CRYSTAL 9.8304MHZ 20PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 8 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 9.8304 MHz ±30ppm Cristal 20pF 50 Ohms HC-49/US |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-98.3-20-5PX-TR Modele |
Categorie | Capacitanță sarcină 20pF |
Prod. | ESR (Rezistență serie echivalentă) 50 Ohms |
Serie | Mod operare Fundamental |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Tip MHz Crystal | Tip montare Montare pe suprafață |
Frecvență 9.8304 MHz | Pachet/cutie |
Stabilitate frecvență ±50ppm | Mărime/Dimensiune 0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm) |
Toleranță frecvență ±30ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,169" (4,30mm) |