ECS-80-8-30Q-VY-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3151TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3151CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3151DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-8-30Q-VY-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±30ppm Cristal 8pF 100 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-80-8-30Q-VY-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
8 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (5x3.2)
Stabilitate frecvență
±150ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
8pF