ECS-80-20-5PXDU-TR
Numărul produsului DigiKey
XC1526TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1526CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1526DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-20-5PXDU-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±30ppm Cristal 20pF 60 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-80-20-5PXDU-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
20pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență
8 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,169" (4,30mm)