ECS-80-20-20BM-EN-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-80-20-20BM-EN-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-80-20-20BM-EN-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-80-20-20BM-EN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-20-20BM-EN-TR
Descriere
CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±30ppm Cristal 20pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
8 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (7x5)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,276" L x 0,197" l (7,00mm x 5,00mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Capacitanță sarcină
20pF