ECS-80-18-5PVX-GN-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-80-18-5PVX-GN-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-80-18-5PVX-GN-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-80-18-5PVX-GN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-18-5PVX-GN-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±30ppm Cristal 18pF 80 Ohms HC-49/US
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-80-18-5PVX-GN-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
8 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,449" L x 0,189" l (11,40mm x 4,80mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,102" (2,60mm)