ECS-80-18-30B-JEM-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2105TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2105CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2105DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-18-30B-JEM-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±20ppm Cristal 18pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-80-18-30B-JEM-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
8 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
18pF