ECS-80-18-30-JGM-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-80-18-30-JGM-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-80-18-30-JGM-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-80-18-30-JGM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-18-30-JGM-TR
Descriere
CRYSTAL 8 MHZ 18PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±20ppm Cristal 18pF 100 Ohms 2-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
18pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
8 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)