ECS-80-12-33Q-GN-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-80-12-33Q-GN-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-80-12-33Q-GN-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-80-12-33Q-GN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-12-33Q-GN-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±30ppm Cristal 12pF 500 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-80-12-33Q-GN-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
500 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Valori nominale
AEC-Q200
Frecvență
8 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
12pF