ECS-80-10-33-CKM-TR3
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-80-10-33-CKM-TR3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-80-10-33-CKM-TR3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-80-10-33-CKM-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-10-33-CKM-TR3
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±10ppm Cristal 10pF 400 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-80-10-33-CKM-TR3 Modele
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
400 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
8 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
10pF