ECS-80-10-30B-CWN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2708TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2708CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2708DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-80-10-30B-CWN-TR
Descriere
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
8 MHz ±10ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-80-10-30B-CWN-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
8 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
10pF