ECS-5032MV-1250-CN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3099TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3099CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3099DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-5032MV-1250-CN-TR
Descriere
XTAL OSC XO 125MHZ HCMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
125 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,6V – 3,6V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-5032MV-1250-CN-TR Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
40mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,051" (1,30mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±25ppm