ECS-.327-9-12RR-TR
Numărul produsului DigiKey
XC3095TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC3095CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC3095DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-.327-9-12RR-TR
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 9pF 50 kOhms 2-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ECS-.327-9-12RR-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Pachet/cutie
Frecvență
32.768 kHz
Pachet dispozitiv furnizor
2-SMD (2x1,2)
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,047" l (2,00mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
9pF