ECS-.327-12.5-34RR-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-.327-12.5-34RR-TR |
Descriere | CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32.768 kHz ±20ppm Cristal 12,5pF 40 kOhms 2-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-.327-12.5-34RR-TR Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 40 kOhms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip kHz Cristal (furcă reglaj fin) | Pachet/cutie |
Frecvență 32.768 kHz | Pachet dispozitiv furnizor 2-SMD (3,2x1,5) |
Stabilitate frecvență – | Mărime/Dimensiune 0,126" L x 0,059" l (3,20mm x 1,50mm) |
Toleranță frecvență ±20ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,035" (0,90mm) |
Capacitanță sarcină 12,5pF |