ECS-320-10-48B-CKY-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-320-10-48B-CKY-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-320-10-48B-CKY-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-320-10-48B-CKY-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-320-10-48B-CKY-TR
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±10ppm Cristal 10pF 100 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
100 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-30°C – 85°C
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-CSMD (1,2x1)
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,047" L x 0,039" l (1,20mm x 1,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,014" (0,35mm)
Capacitanță sarcină
10pF