ECS-320-10-37Q-ES-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2170TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2170CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2170DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-320-10-37Q-ES-TR
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±30ppm Cristal 10pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-320-10-37Q-ES-TR Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Valori nominale
AEC-Q200
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Stabilitate frecvență
±50ppm
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,022" (0,55mm)
Capacitanță sarcină
10pF