ECS-320-10-37-CWN-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-320-10-37-CWN-TR |
Descriere | CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 32 MHz ±10ppm Cristal 10pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-320-10-37-CWN-TR Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 60 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Valori nominale – |
Stare piesă Activ | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 32 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,6) |
Stabilitate frecvență ±15ppm | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,022" (0,55mm) |
Capacitanță sarcină 10pF |