ECS-2520SMVQ-250-DS-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TRCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-2520SMVQ-250-DS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2520SMVQ-250-DS-TR
Descriere
XTAL OSC XO 25.000MHZ HCMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2520SMVQ-250-DS-TR Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Curent - Alimentare (Max)
10mA
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±20ppm