ECS-2520S18-384-EN-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2760TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2760CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2760DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2520S18-384-EN-TR
Descriere
XTAL OSC XO 38.4000MHZ HCMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
38.4 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,8V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2520S18-384-EN-TR Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
7mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±15ppm