ECS-2520Q-18-260-DP-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2810TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2810CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2810DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2520Q-18-260-DP-TR
Descriere
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Descriere detaliată
26 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,8V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2520Q-18-260-DP-TR Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
3mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±30ppm