ECS-2520Q-18-260-BS-TR
Numărul produsului DigiKey
XC2812TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC2812CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC2812DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2520Q-18-260-BS-TR
Descriere
XTAL OSC XO 26.0000MHZ HCMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,8V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2520Q-18-260-BS-TR Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
3mA
Valori nominale
AEC-Q200
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±50ppm