ECS-2520MVQ-250-CN-TR
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-2520MVQ-250-CN-TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-2520MVQ-250-CN-CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-2520MVQ-250-CN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2520MVQ-250-CN-TR
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,6V – 3,6V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2520MVQ-250-CN-TR Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
10mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,90mm)
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,6V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±25ppm