ECS-240-20-30B-DU
Numărul produsului DigiKey
XC1515TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1515CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1515DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-240-20-30B-DU
Descriere
CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24 MHz ±30ppm Cristal 20pF 30 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-240-20-30B-DU Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
30 Ohms
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență
24 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±100ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Capacitanță sarcină
20pF