ECS-2100A-018
Numărul produsului DigiKey
XC231-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2100A-018
Descriere
XTAL OSC XO 1.8432MHZ HCMOS TTL
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1.8432 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscilator 5V – 8-DIP, 4 derivații (bidon metalic, cu dimensiune pe jumătate)
Modele EDA/CAD
ECS-2100A-018 Modele
Stabilitate frecvență
±100ppm
Prod.
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Ambalaj
Tub
Lățime de bandă spectru extins
Stare piesă
Activ
Curent - Alimentare (Max)
25mA
Rezonator de bază
Tip montare
Orificiu străpuns
Frecvență
Pachet/cutie
8-DIP, 4 derivații (bidon metalic, cu dimensiune pe jumătate)
Funcție
Mărime/Dimensiune
0,520" L x 0,520" l (13,20mm x 13,20mm)
Ieșire
HCMOS, TTL
Înălțime - Montat (Max)
0,213" (5,40mm)
Tensiune - Alimentare
5V