ECS-2033-250-AU
Numărul produsului DigiKey
XC1861TR-ND - Bandă și mosor (TR)
XC1861CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
XC1861DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2033-250-AU
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2033-250-AU Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
13mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Ieșire
CMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,039" (1,00mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±100ppm