ECS-2016MV-160-BN-TR3
Numărul produsului DigiKey
50-ECS-2016MV-160-BN-TR3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
50-ECS-2016MV-160-BN-TR3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
50-ECS-2016MV-160-BN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ECS-2016MV-160-BN-TR3
Descriere
OSC XO 16MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,8V – 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ECS-2016MV-160-BN-TR3 Modele
Categorie
Gamă de tracțiune absolută (APR)
Prod.
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6mA
Valori nominale
Rezonator de bază
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2x1,6)
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Ieșire
HCMOS
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
10µA
Stabilitate frecvență
±50ppm